Haberler

Başkan Şükrü Akyüz’den Öğretmenlere Ziyaret


İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz, Yönetim Kurulu Üyeleri İle Birlikte Öğretmenler Günü Münasebeti İle Küçükçekmece Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret etti.

Devamını Oku

Şükrü Dudu'nun Hayat Makas Atmak Adlı Kitabının Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirildi


Oda Üyemiz Şükrü Dudu’nun Çıraklığından günümüze kadar gelerek gerçekleştirmiş olduğu yükselişini, hayallerini ve başarı hikâyesini kaleme aldığı, yeni nesillere yol haritası olacağına inandığımız ve 7. baskıya girerek satış rekorları kıran “Hayata Makas Atmak” adlı kitabının hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Şükrü Dudu’nun Zorlu Center Avm’de bulun


24.11.2017 14:52:05

Devamını Oku

Başkan Şükrü Akyüz’ün Babalar Günü Mesajı


İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz, Babalar Günü münasebeti ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Akyüz mesajında şu ifadelere yer verdi.

Toplumumuzun en önemli yapı taşı olan aile; sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerler üzerine kurulmuş bir sosyal yapıdır. Bu yapının temel direkleri


17.06.2017 20:17:11

Devamını Oku

Başkan Şükrü Akyüz’ün Kadir Gecesi Mesajı


İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz, Ramazan ayı içerisinde bulunan ve bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi ile ilgili olarak bir mesajı yayınladı.

Başkan Akyüz, mesajında “Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmanın hüznünü ve aynı zamanda bin aydan daha hayırlı olduğu yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de müjdelenen mübarek


21.06.2017 12:45:11

Devamını Oku


Site İçi Arama